Spoštovani!

V okviru razširjenega programa bomo med prvomajskimi počitnicami organizirali naslednje dejavnosti:
– v ponedeljek, 29. 4. 2019: jahanje in športne igre za učence od 1. do 9. razreda,
– v torek, 30. 4. 2019: jahanje in športne igre za učence od 1. do 9. razreda.
Vse dejavnosti se bodo odvijale v dopoldanskem času, od 8. ure do 12. ure. Učenci naj imajo malico s seboj, saj šolske malice ne bo.

V kolikor je vaš otrok zainteresiran za katero od ponujenih počitniških dejavnosti, mi to čim prej (najkasneje do torka, 23. 4. 2019) sporočite preko eAsistenta ter zraven dopišite termin in vrsto dejavnosti, v katero se želi vključiti, saj je število prijav omejeno. V primeru večjega števila prijav na jahanje imajo prednost za vključitev v to dejavnost tisti učenci, ki se med jesenskimi počitnicami jahanja, zaradi omejenega števila prijav, niso mogli udeležiti.
V naslednjem tednu bodo zainteresirani učenci dobili prijavnice, s katerimi se bodo vključili v počitniški program ter obvestila s podrobnejšimi informacijami o počitniškem programu.

Za vse dodatne informacije sem vam na voljo preko eAsistenta.

Hvala in lep pozdrav.
Katja Borštnar