Razširjeni program 2023/2024 OŠ Ivana Skvarče

V šolskem letu 2023/2024 nadaljujemo z izvajanjem dejavnosti (opis dejavnosti najdete TUKAJ) v okviru razširjenega programa na naši šoli. Izvajale se bodo tiste dejavnosti, za katere bo dovolj prijavljenih. Dejavnosti se praviloma izvajajo v času podaljšanega bivanja, izjema so dejavnosti, ki se izvajajo strnjeno.

Namen razširjenega programa osnovne šole je vsem učencem in učenkam omogočiti zdrav in celostni osebnostni razvoj, ki sledi njihovim individualnim zmožnostim, interesom, talentom in potrebam, ob smiselnem upoštevanju individualnih aspiracij in pričakovanj. V razširjeni program se učenci vključujejo prostovoljno.

PDF Predstavitev dejavnosti razširjenega programa najdete TUKAJ ali s klikom na sliko na levi strani.

Obrazec prijava

Starši, prijazno vas vabimo, da pregledate ponujene vsebine in prijavite svojega otroka oz. oddate prijavo prek spletnega obrazca, ki ga najdete na povezavi: https://forms.office.com/e/aMK2X70Nc8

(Skupno 1.097 obiskov, današnjih obiskov 1)