Obveščamo vas, da bo v letu 2018 letovanje otrok v organizaciji RKS – OZ Zagorje ob Savi potekalo v:

Otroškem naselju ZPM Krško v NEREZINAH na hrvaškem otoku Lošinj, in sicer:

od  28. junija  do   8. julija 2018

Starostna omejitev otrok za letovanje je od 6 do 15 let oziroma od 1. do 9. razreda osnovne šole. Prednost pri prijavi imajo otroci, ki imajo pogoste, ponavljajoče se zdravstvene težave.

Prijave sprejemamo od torka, 10. aprila 2018,  na sedežu RKS – OZ Zagorje ob Savi.  Cena letovanja je v primeru zdravstvenih, socialnih in drugih indikacij znižana. Cena je znižana tudi v primeru prijave dveh ali več otrok iz iste družine.

Ob prijavi je potrebno poravnati prvi del prispevka za letovanje. Drugi in  tretji del prispevka morata biti poravnana najkasneje do odhoda na letovanje oziroma do sestanka s starši, ki ga organiziramo nekaj dni pred odhodom na letovanje (o točnem datumu sestanka vas obvestimo pravočasno).

Za vse informacije smo vam na voljo na tel. številki 03/56 67 760 in 041 772 621 ali preko elektronske pošte: zagorje.ozrk@slo-kabel.si

DRAGI OTROCI!

VABIMO VAS, DA NEKAJ PRIJETNIH POČITNIŠKIH DNI

PREŽIVITE V NAŠI DRUŽBI.