V petek, 2. 6., smo se prvošolci odpravili v Živalski vrt. Polni pričakovanja smo se zbrali v šoli in se z avtobusom odpeljali proti Ljubljani.

Ob prihodu v ZOO smo se najprej okrepčali, potem pa se podali po poteh živalskega vrta.

Kaj vse smo videli! Kar takoj nas je pozdravil morski lev, ki smo ga lahko opazovali med hranjenjem.  Nato smo srečali leoparda, geparda, medvede, sramežljive rise, ki so se skrivali v senci dreves, nagajive opice, ki so nas veselo pozdravljale, razigrane kozoroge, žejnega slona, mirne zebre, glasne papige, kače, poskočne kenguruje, elegantne žirafe, noje, kapibare, kamele, prikupne surikate in še bi lahko naštevali.

Sonce nas je prijetno ogrelo, bilo je zelo zanimivo, a čas je bil, da se poslovimo od živali.

Na poti proti Zagorju smo prijetno utrujeni izmenjavali vtise in se odpočili.

Luštno je bilo!

Prvošolci