Tudi letošnje šolsko leto je nekaj učencev naše šole sodelovalo s svojo poezijo na festivalu Rima raja. Natečaj je bil 13. po vrsti, sodelujoči pa niso bili omejeni s tematiko. V ožji izbor 30 finalistov (med približno 800 prispelimi deli) se je iz naše šole uvrstil učenec 4. b razreda, Mitja Zaletel. Zaključna prireditev je potekala v veliki dvorani kulturnega doma Ivana Cankarja na Vrhniki. Prireditev je bila prijetna, vsi finalisti so prebrali svoje pesmi, celoten program pa je popestrila baletna predstava.

Prišel je trenutek razglasitve še najboljših treh v mlajši skupini (do 5. razreda) in naš Mitja Zaletel se je uvrstil na 2. mesto. Bravooo, Mitja!

Vsi finalisti so prejeli diplome, zbornike festivala in simbolična darilca, zmagovalci (naš Mitja) pa še posebej. Po razglasitvi je bilo še malo druženja s pogostitvijo – pica in sok.

Čestitke našemu finalistu in veliko ustvarjalnega navdiha še naprej.

Janja Vozelj, mentorica

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)