Tudi letos smo se z velikim veseljem in visokimi pričakovanji udeležili področnega prvenstva v atletiki. Čeprav je bilo zelo vroče, se je kar 42  učencev in učenk naše šole borilo za osebne rekorde in odličja.  Medalje je osvojilo 17 učencev in učenk, štirim pa se je medalja žal za las izmuznila.

Osvojene medalje:

• Zlata medalja: Pia Kos (skok v višino), Jan Berčon (1000 m), Neža Celestina, Tia Gorišek, Manca Pirc, Lucija Žerko (štafeta 4 x 100 m).
  • Srebrna medalja: Bor Eberl, Katarina Pangeršič (skok v daljino), Črt Eberl (skok v višino), Lea Čebin (1000 m), Ana Markelj, Mitja Kink (vorteks).
  • Bronasta medalja: Lea Korica, Kogovšek Jaka (vorteks), Benjamin Nurikić (60 m), Urban Kovačič, Lucija Žerko (skok v višino).

Vsem učencem iskrene čestitke za odlične nastope in dostojno zastopanje naše šole.

Jan Berčon se je z odličnim časom na 1000 m uvrstil na državno tekmovanje, ki bo v Žalcu, 7. 6. 2017. Močno bomo stiskali pesti za dober rezultat!

Milica Zupančič, Martin Koncilja