Spoštovani starši,  učenke in učenci!

V A B I L O

Odločanje za srednjo šolo in pozneje za poklic ni enostavno. Ne glede na to, koliko učenci in starši veste o programih srednjih šol in možnostih nadaljnjega izobraževanja, so dodatne informacije vedno dobrodošle. Na šoli iščemo načine, ki bi mladim omogočile premišljeno odločitev, podprto z dovolj informacijami. Zato smo se odločili, da povabimo k nam predstavnike srednjih šol, ki vam bodo predstavili svoje programe in vas seznanili z novostmi.

Vabimo vas na  predstavitev srednjih šol, ki bo

ponedeljek, 23. 1. 2017, od 17. do 18. ure

v prostorih Osnovne šole Ivana Skvarče.

Udeležbo na bazarju so potrdile naslednje šole:

• učilnica geografije: Gimnazija Litija (program: gimnazija),
  • učilnica 5. b: Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje (program: gimnazija, športni oddelek, ekonomski tehnik),
  • učilnici angleškega jezika I: Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje (program: pomočnik v tehnoloških procesih, oblikovalec kovin – orodjar, inštalater strojnih instalacij, avtoserviser, elektrotehnik, strojni tehnik, računalniški tehnik),
  • učilnica 5. a: Šolski center Rogaška Slatina (predstavitev tehnik steklarstva in tehnik optik),
  • učilnici zgodovine: Srednja šola Zagorje (program: pomočnik v biotehniki in oskrbi, trgovec, gastronom hotelir, zdravstvena nega).

Prepričani smo, da boste obiskovalci pridobili kakovostne informacije neposredno od samih izvajalcev srednješolskega izobraževanja.

Vljudno vabljeni!

PRILOGA: Vabilo predstavitev SŠ