Na podružnični šoli v Čemšeniku, je 30.11.2016 potekal tehniški dan. Učenci so se zbrali v učilnicah, si pripravili ves potrebni material in po uvodnih navodilih pričeli z izdelovanjem novoletne dekoracije.

Letos smo okna okrasili s severnimi medvedki, s papirnatimi ledenimi svečami in s sneženimi hribčki.

Čeprav je tovrstna dejavnost predvsem od mlajših učencev zahtevala kar nekaj zbranosti, potrpežljivosti in spretnosti, so nalogo zelo uspešno opravili.

Nekoliko kasneje smo se vsi skupaj lotili okraševanja učilnic, hodnikov in ostalih šolskih prostorov.

Pri delu smo uživali in se zabavali, pet šolskih ur je zelo hitro minilo. Izdelki so bili lepi in vsi smo bili nad njimi več kot navdušeni. Ko smo končali z delom, smo pospravili, počistili učilnice ter odšli na zasluženo kosilo v našo jedilnico.

Učenci in učiteljice PŠ Čemšenik.