V zadnjih junijskih dneh se je na PŠ Čemšenik veliko dogajalo.

Najprej smo imeli tehniški dan. Začeli smo z urejanjem in pospravljanjem šolskih potrebščin, nadaljevali pa z urejanjem šolske okolice. K lepi podobi šole  nam je s podarjenimi sadikami pomagalo tudi Vrtnarstvo Hodak z Izlak.

Sončno sredino dopoldne smo preživeli na bazenu v Trbovljah. V različnih igrah v vodi in ob njej smo zelo uživali.

Zadnji šolski dan smo po več letih zaključili v dopoldanskem času. Od učiteljic in šole smo se poslovili vsak s svojim spričevalom, s priznanji, diplomami in medaljami.

Na predvečer državnega praznika  smo se zbrali na igrišču nad šolo, kjer  smo nastopili na prireditvi Večer na vasi. Od šole smo se poslovili z lepimi spomini in, tako kot je pisalo na torti, veselo zakorakali počitnicam naproti.

TE NAJ BODO DOLGE IN POLNE LEPIH TER ZANIMIVIH DOGODKOV!

Učenci in učiteljice PŠ Čemšenik